
Solenoid operated valves, VDH 30 EC NO, Hydraulic
180L0049
Flow [gpm] [maks.]: 8, Flow [l/min] [Maks]: 30, Driftstrykk [barg][Maks]: 140, Driftstrykk [psig][Maks]: 2030, Koblingsstandard: Cetop 3
180L0049
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall veier | 2/2 |
| Åpningstid [ms][Maks] | 150 ms |
| Beskrivelse | VDH30EC 2/2 NO |
| Bruksområde | Hydraulic |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | VDH |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drift | Pilot-styrt |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 4 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 50 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2030 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 8.000 gal/min |
| Flow [gpm] [min.] | 0.300 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 30.00 l/min |
| Flow [l/min] [Min] | 1.00 l/min |
| Funksjon | NO |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | CETOP 3 |
| Inntaksstørrelse [tommer] | CETOP 3 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Koblingsstandard | Cetop 3 |
| Lukketid [ms] [Maks] | 350 ms |
| Material Description | VDH30EC2/2 NO CETOP3 AISI304 |
| Materialtype | Nøytralt medium |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 3 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 37 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Solenoid operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VDH 2/2 |
| Retning | Manifold |
| SCIP dossier nr. | 08c33493-d354-4aef-a4d2-a0c36432e019 |
| SCIP dossier produktnavn | VDH30EC 2/2 NO Valves |
| Servicebar | Ja |
| Stempeldiameter Ø [mm] | 18 mm |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tetningsmateriale | FKM |
| Typedesign | VDH 30 EC NO |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | CETOP3 |
| Utløpsstørrelse [tommer] | CETOP 3 |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.908 Kilogram |
| Nettovekt | 0.864 Kilogram |
| Volume | 0.854 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675304 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |