
Solenoid operated valves, VDH 120 E NO, Hydraulic
180L0005
Flow [gpm] [maks.]: 32, Flow [l/min] [Maks]: 120, Driftstrykk [barg][Maks]: 140, Driftstrykk [psig][Maks]: 2030, Koblingsstandard: Cetop 3
180L0005
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall veier | 2/2 |
| Åpningstid [ms][Maks] | 150 ms |
| Beskrivelse | VDH120E2/2 NO G1/2 |
| Bruksområde | Hydraulic |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | VDH |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drift | Pilot-styrt |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 1 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 15 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2030 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 32.000 gal/min |
| Flow [gpm] [min.] | 1.300 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 120.00 l/min |
| Flow [l/min] [Min] | 5.00 l/min |
| Funksjon | NO |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 1/2 in |
| Koblingsstandard | Cetop 3 |
| Koblingstype | Gjenge |
| Lukketid [ms] [Maks] | 400 ms |
| Material Description | VDH120E2/2 NO G1/2 RETN.VENTIL |
| Materialtype | Nøytralt medium |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 3 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 37 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Solenoid operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VDH 2/2 |
| Retning | Umiddelbar |
| Servicebar | Ja |
| Stempeldiameter Ø [mm] | 18 mm |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Tetningsmateriale | FKM |
| Typedesign | VDH 120 E NO |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 1/2 in |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.536 Kilogram |
| Nettovekt | 1.43 Kilogram |
| Volume | 2.043 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675915 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |