
BB024DS
018F7928
Elektrisk kobling: DIN-spade, Kapslingsgrad IP: IP00
018F7928
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 50 stk. |
| Beskrivelse | Coil BB024DS 24V DC |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV250BEV251BEV310B |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobling | DIN-spade |
| Elektrisk koblingsstandard | EN175301-803 |
| Elektrisk koblingsstørrelse | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrisk kontakt | 3 x spader |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| Farge | Blue |
| Farge | Blå |
| Frekvens [Hz] | DC |
| Godkjenning | Standard |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kapslingsgrad IP | IP00 |
| Material Description | Coil BB024DS 24V DC |
| Merkedata | Kontinuerlig |
| Omgivelsestemp. [°C] | 50 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Omgivelsestemp. [°F] | 122 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Magnetic coils |
| Produktgruppe | Accessories |
| Produkttilbehør | Magnetventilspole-tilbehør |
| Produkttype | Magnetic coil |
| Rel. Fuktighet [% RH][Min] | 0 % RH |
| Rel. Fuktighetstilstander | Ikke-kondenserende |
| Samsvar | EN 60730-1 |
| SCIP dossier nr. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| SCIP dossier produktnavn | Solenoid coils |
| Servicebar | Nei |
| Spoledesign standard | VDE 0580 |
| Spolefesting | Påklipsing |
| Spoletilkobling | DIN-spade |
| Spoleviklingens isolasjonsklasse | Klasse H iht. IEC 85 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strømforbruk [W] DC | 16.0 W |
| Typedesign | BB024DS |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.286 Kilogram |
| Nettovekt | 0.275 Kilogram |
| Volume | 0.251 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423195930 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |