
BE230CS
018F7919
Elektrisk kobling: Koblingsboks, Forsyningsspenning [V] AC: 220 - 230, Kapslingsgrad IP: IP67
018F7919
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobling | Koblingsboks |
| Forsyningsspenning [V] AC [maks.] | 230 V |
| Forsyningsspenning [V] AC [min.] | 220 V |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Godkjenning | Standard |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kapslingsgrad IP | IP67 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | Coil BE230CS 220-230V 50/60Hz Box |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Magnetic coils |
| Produktgruppe | Accessories |
| Produkttype | Magnetic coil |
| SCIP dossier nr. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| SCIP dossier produktnavn | Solenoid coils |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typedesign | BE230CS |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.339 Kilogram |
| Nettovekt | 0.303 Kilogram |
| Volume | 0.31 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170871 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |