
BF048AS
018F7915
Elektrisk kobling: Kabel, Forsyningsspenning [V] AC: 48, Kapslingsgrad IP: IP20
018F7915
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 50 stk. |
| Beskrivelse | Coil BF048AS 48V 50Hz 4m Cable |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobling | Kabel |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| Farge | Blue |
| Farge | Blå |
| Forsyningsspenning [V] AC | 48 V |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | Standard |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kapslingsgrad IP | IP20 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | Coil BF048AS 48V 50Hz 4m Cable |
| Omgivelsestemp. [°C] | 80 °C |
| Omgivelsestemp. [°F] | 175 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Magnetic coils |
| Produktgruppe | Accessories |
| Produkttype | Magnetic coil |
| SCIP dossier nr. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| SCIP dossier produktnavn | Solenoid coils |
| Spoletilkobling | DIN spade + hette |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strømforbruk [W] | 10.0 W |
| Typedesign | BF048AS |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.588 Kilogram |
| Nettovekt | 0.473 Kilogram |
| Volume | 3.32 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170901 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |