
BE012DS
018F7913
Elektrisk kobling: Koblingsboks, Kapslingsgrad IP: IP67
018F7913
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 32 stk. |
| Beskrivelse | Coil BE012DS 12V DC Box |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251BEV258B |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobling | Koblingsboks |
| Elektrisk koblingsstørrelse | Pg 13.5 |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| Farge | Blue |
| Farge | Blå |
| Frekvens [Hz] | DC |
| Godkjenning | LLC CDC TYSK |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabeldiameter [mm] | 6.0 mm |
| Kapslingsgrad IP | IP67 |
| Lederområde [mm2] | 0.75 - 1.5 mm2 |
| Material Description | Coil BE012DS 12V DC Box |
| Merkedata | Kontinuerlig |
| Omgivelsestemp. [°C] | 50 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Omgivelsestemp. [°F] | 120 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Magnetic coils |
| Produktgruppe | Accessories |
| Produkttilbehør | Magnetventilspole-tilbehør |
| Produkttype | Magnetic coil |
| Rel. Fuktighet [% RH][Min] | 0 % RH |
| Samsvar | EN 60730-1 |
| SCIP dossier nr. | e1534687-9129-4796-8151-656dd16d6529 |
| SCIP dossier produktnavn | RD |
| Servicebar | Nei |
| Spoledesign standard | VDE 0580 |
| Spolefesting | Påklipsing |
| Spoletilkobling | Koblingsboks |
| Spoleviklingens isolasjonsklasse | Klasse H iht. IEC 85 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strømforbruk [W] DC | 15.0 W |
| Typedesign | BE012DS |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.344 Kilogram |
| Nettovekt | 0.319 Kilogram |
| Volume | 0.309 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428074421 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |