
BE
018F7912
Elektrisk kobling: Koblingsboks, Kapslingsgrad IP: IP67
018F7912
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Coil BE024DS 24V DC |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobling | Koblingsboks |
| Frekvens [Hz] | DC |
| Godkjenning | Standard |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kapslingsgrad IP | IP67 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | Coil BE024DS 24V DC |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Magnetic coils |
| Produktgruppe | Accessories |
| Produkttype | Magnetic coil |
| SCIP dossier nr. | e1534687-9129-4796-8151-656dd16d6529 |
| SCIP dossier produktnavn | RD |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typedesign | BE |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.304 Kilogram |
| Nettovekt | 0.286 Kilogram |
| Volume | 0.279 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170925 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |