
BB024AS
018F7905
Elektrisk kobling: DIN-spade, Forsyningsspenning [V] AC: 24, Kapslingsgrad IP: IP00
018F7905
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 50 stk. |
| Beskrivelse | Coil BB024AS 24V 50Hz |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV250BEV251BEV310B |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobling | DIN-spade |
| Elektrisk koblingsstandard | EN175301-803 |
| Elektrisk koblingsstørrelse | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrisk kontakt | 3 x spader |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| Farge | Blue |
| Farge | Blå |
| Forsyningsspenning [V] AC | 24 V |
| Forsyningsspenning 50 Hz Maks [V] | 24 V |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | Standard |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kapslingsgrad IP | IP00 |
| Material Description | Coil BB024AS 24V 50Hz |
| Merkedata | Kontinuerlig |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Omgivelsestemp. [°C] | 80 °C |
| Omgivelsestemp. [°F] | 176 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Magnetic coils |
| Produktgruppe | Accessories |
| Produkttilbehør | Magnetventilspole-tilbehør |
| Produkttype | Magnetic coil |
| Rel. Fuktighet [% RH][Min] | 0 % RH |
| Rel. Fuktighetstilstander | Ikke-kondenserende |
| Samsvar | EN 60730-1 |
| SCIP dossier nr. | e1534687-9129-4796-8151-656dd16d6529 |
| SCIP dossier produktnavn | RD |
| Servicebar | Nei |
| Spoledesign standard | VDE 0580 |
| Spolefesting | Påklipsing |
| Spoletilkobling | DIN-spade |
| Spoleviklingens isolasjonsklasse | Klasse H iht. IEC 85 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strømforbruk [W] 50Hz | 11.0 W |
| Strømforbruk 50Hz [VA] | 19.0 VA |
| Typedesign | BB024AS |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.262 Kilogram |
| Nettovekt | 0.244 Kilogram |
| Volume | 0.268 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170994 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |