
Power Pack valve, VPH 15 E NC
180G0041
Driftstrykk [barg][Maks]: 140, Driftstrykk [psig][Maks]: 2030
180G0041
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VPH15E NC, 25-140 BAR |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 25 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 360 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2030 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 5.200 gal/min |
| Flow [l/min] | 15.00 l/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 20.00 l/min |
| Funksjon | NC |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VPH15E NC, 25-140 bar |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -30 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | -22 °F |
| Mengde [gpm] | 4.000 gal/min |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Power Pack valve |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VPH |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VPH 15 E NC |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 3.222 Kilogram |
| Nettovekt | 3 Kilogram |
| Volume | 2.003 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674482 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |