
VRH 5 30-120 bar
180G0034
Flow [l/min] [Maks]: 5, Flow [gpm] [maks.]: 1.3, 25 barg - 100 barg, 362 psig - 1450 psig
180G0034
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VRH 5 inline 30-120 Bar |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 25 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 100 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 362 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 1450 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 1.300 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 5.00 l/min |
| Husmateriale | AISI 304 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VRH 5 inline 30-120 Bar |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Pressure operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VRH 5 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VRH 5 30-120 bar |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.61 Kilogram |
| Nettovekt | 0.59 Kilogram |
| Volume | 0.442 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162671849 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |