
VRH 30 45-210 bar
180G0031
Flow [l/min] [Maks]: 30, Flow [gpm] [maks.]: 7.9, 45 barg - 210 barg, 652 psig - 3045 psig
180G0031
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VRH 30 45-210 BAR PRESSURE REL |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 45 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 210 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 652 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 3045 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 30.00 l/min |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VRH 30 45-210 BAR |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Pressure operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VRH 30 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VRH 30 45-210 bar |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.614 Kilogram |
| Nettovekt | 0.594 Kilogram |
| Volume | 0.424 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674369 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |