
VRH 120 80-140 bar
180G0021
Flow [l/min] [Maks]: 120, Flow [gpm] [maks.]: 31.7, 80 barg - 140 barg, 1160 psig - 2030 psig
180G0021
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VRH 120 80-140 BAR PRESSURE REL |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 80 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 1160 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2030 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 31.700 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 120.00 l/min |
| Husmateriale | AISI 304 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/4 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VRH 120 80-140 BAR PRESSURE REL |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Pressure operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VRH 120 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VRH 120 80-140 bar |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/4 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 3.474 Kilogram |
| Nettovekt | 3.183 Kilogram |
| Volume | 5.754 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672518 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |