
VRH 60 25-80 bar
180G0002
Flow [l/min] [Maks]: 60, Flow [gpm] [maks.]: 15.8, 25 barg - 80 barg, 362 psig - 1160 psig
180G0002
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VRH60 25-80 BAR PRESSURE REL. |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 25 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 80 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 362 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 1160 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 15.800 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 60.00 l/min |
| Husmateriale | AISI 304 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 1/2 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VRH60 25-80 BAR PRESSURE REL. |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Pressure operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VRH 60 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VRH 60 25-80 bar |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 1/2 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.253 Kilogram |
| Nettovekt | 1.176 Kilogram |
| Volume | 0.941 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674192 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |