
VCH 30
180Z0007
null: 30, Driftstrykk [barg][Maks]: 300
180Z0007
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VCH 30-cracking pressure 4,5 bar |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 300 barg |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [l/min] | 30.00 l/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 30.00 l/min |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VCH 30-cracking pressure 4,5 bar |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Check valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VCH |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VCH 30 |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.308 Kilogram |
| Nettovekt | 0.29 Kilogram |
| Volume | 0.255 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162681992 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |