
VCH 120
180H0116
null: 120, Driftstrykk [barg][Maks]: 250
180H0116
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VCH 120, G3/4, 0,5-250 bar |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 1 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 250 barg |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [l/min] | 120.00 l/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 120.00 l/min |
| Husmateriale | AISI 304 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/4 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VCH 120, G3/4, 0,5-250 bar |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Check valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VCH |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VCH 120 |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/4 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.807 Kilogram |
| Nettovekt | 0.796 Kilogram |
| Volume | 0.251 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673270 |
| Proposition 65 | No significant risk |