
APP 86/1700
180B7809
Flow [gpm] [maks.]: 387, Flow [l/min] [Maks]: 1466.6, Utløpstrykk [barg] [maks.]: 70, Utløpstrykk [psig] [maks.]: 1015, Hastighet [tpm] [Maks.]: 1700, Hastighet [rpm] [Min.]: 700
180B7809
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| ATEX-samsvar | No |
| Avløpskobling standard | BSPP |
| Avløpskoblingsstørrelse [in] | 0.250 in |
| Beskrivelse | Pump for sea- or brackish water |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dreneringskoblingstype | Gjenge |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Flow [gpm] [maks.] | 387.000 gal/min |
| Flow [gpm] [min.] | 158.000 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 1466.60 l/min |
| Flow [l/min] [Min] | 600.00 l/min |
| Flow [m³/h] [Maks.] | 88.00 m³/h |
| Flow [m³/h] [Min.] | 36.00 m³/h |
| Forskyvning [cm³/rev] | 888.00 cm³/rev |
| Forskyvning [in³/rev] | 54.20 in³/rev |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 700 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 1700 rpm |
| Hastighet kontinuerlig [opm] [Min] | 700 rpm |
| Husmateriale | Dupleks |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3 in |
| Inntakskoblingstype | FLENS |
| Inntakstrykk [barg] [maks.] | 5.0 barg |
| Inntakstrykk [barg] [min.] | 2.5 barg |
| Inntakstrykk [psig] [maks.] | 72.5 psig |
| Inntakstrykk [psig] [min.] | 36.0 psig |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Inntakstrykktopp [barg] [maks.] | 10 barg |
| Inntakstrykktopp [psig] [maks.] | 145 psig |
| Koblingsstandard for inntak | Flens |
| Material Description | APP 86/1700 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 32 °F |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 35,2x16,7x19,5 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 897x426x496 |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | APP pumps |
| Produktgruppe | Pumpe |
| Produkttype | APP 53-92 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Typedesign | APP 86/1700 |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3 in |
| Utløpskoblingsstandard, utløp | Flens |
| Utløpskoblingstype | FLENS |
| Utløpstrykk [barg] [maks.] | 70 barg |
| Utløpstrykk [barg] [min.] | 30 barg |
| Utløpstrykk [psig] [maks.] | 1015 psig |
| Utløpstrykk [psig] [min.] | 435 psig |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 211.25 Kilogram |
| Nettovekt | 179.822 Kilogram |
| Volume | 187.425 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162670620 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |