
Energy Recovery Device, MPE S 70
180F7171
Monteringsretning: Vertikal; Horisontal, Nominell strøm [HP]: 30, Nominell strøm [kW]: 0, Hastighet [rpm] [Min.]: 625, Hastighet [tpm] [Maks.]: 875, HP utflow [m³/h] [Maks]: 70, HP utflow [gpm] [Maks]: 308
180F7171
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | MPE S 70 |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 625 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 875 rpm |
| HP utflow [gpm] [Maks] | 308 gal/min |
| HP utflow [m³/h] [Maks] | 70 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | MPE S 70 |
| Monteringsretning | Bare shaftedHorisontalVertikal |
| Nominell strøm [HP] | 30.0 hk |
| Nominell strøm [kW] | 0.0 kW |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | MPE |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | MPE 70 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | MPE S 70 |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 130 Kilogram |
| Nettovekt | 113.8 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 146.717 Liter |
| EAN/UPC | 5715162944516 |