
iSave 50
180F7038
Monteringsretning: Vertikal, HP utflow [m³/h] [Maks]: 52, HP utflow [gpm] [Maks]: 228, Nominell strøm [HP]: 30, Nominell strøm [kW]: 18.5
180F7038
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Avløpskobling standard | BSPP |
| Avløpskoblingsstørrelse [in] | 0.250 in |
| Baseramme | Rustfri |
| Beskrivelse | iSave50 Vertical IEC200L 18.5kW 6p 50Hz |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykk HP inn ut [barg] [Maks] | 5.00 barg |
| Differensialtrykk HP inn ut [psig] [Maks] | 72.0 psig |
| Dreneringskoblingstype | BSPP |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [min.] | 184.000 gal/min |
| Flow [m³/h] [Min.] | 42.00 m³/h |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 525 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 625 rpm |
| HP inntakstrykk [barg] [Min] | 40 barg |
| HP inntakstrykk [psig] [Min] | 580 psig |
| HP inntakstrykk, periodisk [barg] [Min] | 2 barg |
| HP inntakstrykk, periodisk [psig] [Min] | 29 psig |
| HP utflow [gpm] [Maks] | 228 gal/min |
| HP utflow [m³/h] [Maks] | 52 m³/h |
| HP uttakstrykk [barg] [Maks] | 83 barg |
| HP uttakstrykk [psig] [Maks] | 1200 psig |
| HP-inntakskobling standard | Victaulic |
| HP-uttakskobling standard | Victaulic |
| In scope of WEEE | No |
| IP-beskyttelsesklasse | IP55 |
| LP inn ut @ max flow [barg] | 1 barg |
| LP inn ut @ max flow [psig] | 8 psig |
| LP inn ut max. statisk testtrykk [barg] | 13 barg |
| LP inn ut max. statisk testtrykk [psig] | 189 psig |
| LP inntak tillatt arbeidstrykk [barg] [Min] | 2 barg |
| LP inntak tillatt arbeidstrykk [psig] [Min] | 29 psig |
| LP uttakskobling størrelse [in] | 3.000 in |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [gpm] [Maks] | 252 gal/min |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [m³/t] [Maks] | 57 m³/h |
| LP-inntakskobling standard | Victaulic |
| LP-inntakskoblingsstørrelse [in] | 3.000 in |
| LP-inntakstrykk [barg] [Maks] | 5 barg |
| LP-inntakstrykk [psig] [Maks] | 72 psig |
| LP-inntakstrykk topp [barg] | 10 barg |
| LP-inntakstrykk topp [psig] | 145 psig |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lydtrykknivå [dB(A)] | 83 dBA |
| Material Description | iSave50 Vertical IEC200 18.5kW 6p 50Hz |
| Materialtype | DupleksSuper Duplex |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 95 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Monteringsretning | Vertikal |
| Motorens isolasjonsklasse | B |
| Motorens omgivelsestemperatur [°C] [Maks] | 40 °C |
| Motorens omgivelsestemperatur [°F] [Maks] | 104 °F |
| Motorens rammestørrelse | 200L |
| Motormoment ved nom. hastighet [Nm] | 177 N-m |
| Motormoment ved nom. hastighet [Nmlbf*fl] | 130.5 lbf∙ft |
| Motorpoler | 6 |
| Motorspenning | 380-420V/660720V, 50 Hz440-480V, 60 Hz |
| Motorstandard | IEC |
| Motorstrøm [A] | 37.0 A |
| Nominell strøm [HP] | 30.0 hk |
| Nominell strøm [kW] | 18.5 kW |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 32 °F |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 84,3x28,2x40,2 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 2150x720x1025 |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | iSave |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | iSave 50-70 |
| Servicebar | Ja |
| Smøringsflow ved 60 [m³/t] [Maks] | 1.50 m³/h |
| Smøringsflow ved 871 [gpm] [Maks] | 6.6 gal/min |
| Startmoment [Nm][Maks.] | 180.00 N-m |
| Startmoment [Nmlbf*fl][Maks] | 132 lbf∙ft |
| Statisk testtrykk HP inn ut [barg] [Maks] | 108 barg |
| Statisk testtrykk HP inn ut [psig] [Maks] | 1566 psig |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 3.000 in |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 3.000 in |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks] | 125 lbf∙ft |
| Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks] | 170 N-m |
| Typedesign | iSave 50 |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 664 Kilogram |
| Nettovekt | 614.16 Kilogram |
| Volume | 1632.28 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675465 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |