
iSave 21 Plus
180F7016
Monteringsretning: Vertikal; Horisontal, HP utflow [m³/h] [Maks]: 22, HP utflow [gpm] [Maks]: 96, Nominell strøm [HP]: 7.5, Nominell strøm [kW]: 5.5
180F7016
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Baseramme | Rustfri |
| Beskrivelse | iSave with IEC motor |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykk HP inn ut [barg] [Maks] | 5.00 barg |
| Differensialtrykk HP inn ut [psig] [Maks] | 72.0 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [min.] | 26.000 gal/min |
| Flow [m³/h] [Min.] | 6.00 m³/h |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 500 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 1500 rpm |
| HP inntakstrykk [barg] [Maks] | 83 barg |
| HP inntakstrykk [barg] [Min] | 15 barg |
| HP inntakstrykk [psig] [Maks] | 1200 psig |
| HP inntakstrykk [psig] [Min] | 290 psig |
| HP inntakstrykk, periodisk [barg] [Min] | 3 barg |
| HP inntakstrykk, periodisk [psig] [Min] | 44 psig |
| HP utflow [gpm] [Maks] | 96 gal/min |
| HP utflow [m³/h] [Maks] | 22 m³/h |
| HP uttakstrykk [barg] [Maks] | 83 barg |
| HP uttakstrykk [psig] [Maks] | 1200 psig |
| HP-inntakskobling standard | Victaulic |
| HP-uttakskobling standard | Victaulic |
| In scope of WEEE | No |
| IP-beskyttelsesklasse | IP55 |
| LP inn ut @ max flow [barg] | 1 barg |
| LP inn ut @ max flow [psig] | 13 psig |
| LP uttakskobling størrelse [in] | 2.000 in |
| LP uttakstrykk [barg] [Min] | 1 barg |
| LP uttakstrykk [psig] [Min] | 15 psig |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [gpm] [Maks] | 145 gal/min |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [m³/t] [Maks] | 33 m³/h |
| LP-inntakskobling standard | Victaulic |
| LP-inntakskoblingsstørrelse [in] | 2.000 in |
| LP-inntakstrykk [barg] [Maks] | 5 barg |
| LP-inntakstrykk [psig] [Maks] | 72 psig |
| LP-inntakstrykk topp [barg] | 10 barg |
| LP-inntakstrykk topp [psig] | 145 psig |
| Lydtrykknivå [dB(A)] | 78 dBA |
| Material Description | iSave21 Plus IEC132 5,5kW 4p 50/60Hz IE3 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Materialtype | DupleksSuper Duplex |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Monteringsretning | HorisontalVertikal |
| Motorens isolasjonsklasse | B |
| Motorens omgivelsestemperatur [°C] [Maks] | 40 °C |
| Motorens omgivelsestemperatur [°F] [Maks] | 104 °F |
| Motorens rammestørrelse | 132S |
| Motormoment ved min. hastighet [Nm] | 27 N-m |
| Motormoment ved min. hastighet [Nmlbf*fl] | 20.0 lbf∙ft |
| Motormoment ved nom. hastighet [Nm] | 36 N-m |
| Motormoment ved nom. hastighet [Nmlbf*fl] | 26.5 lbf∙ft |
| Motorpoler | 4 |
| Motorspenning | 380-420V/660720V, 50 Hz440-480V, 60 Hz |
| Motorstandard | IEC |
| Motorstrøm [A] | 11.0 A |
| Nominell strøm [HP] | 7.5 hk |
| Nominell strøm [kW] | 5.5 kW |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 32 °F |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 47,1x31,4x21,6 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 1200x800x550 |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | iSave |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | ISAVE 21 PLUS |
| Servicebar | Ja |
| Smøringsflow ved 60 [m³/t] [Maks] | 0.40 m³/h |
| Smøringsflow ved 871 [gpm] [Maks] | 1.8 gal/min |
| Startmoment [Nm][Maks.] | 10.00 N-m |
| Startmoment [Nmlbf*fl][Maks] | 37 lbf∙ft |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 2.000 in |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 2.000 in |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks] | 36 lbf∙ft |
| Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks] | 49 N-m |
| Typedesign | iSave 21 Plus |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 150 Kilogram |
| Nettovekt | 95.4 Kilogram |
| Volume | 518.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672839 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |