
iSave 21 Plus
180F7015
Monteringsretning: Vertikal; Horisontal, HP utflow [m³/h] [Maks]: 22, HP utflow [gpm] [Maks]: 96, Nominell strøm [HP]: 0, Nominell strøm [kW]: 0
180F7015
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Avløpskobling standard | BSPP |
| Avløpskoblingsstørrelse [in] | 0.250 in |
| Beskrivelse | ISAVE 21 PLUS |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykk HP inn ut [barg] [Maks] | 5.00 barg |
| Differensialtrykk HP inn ut [psig] [Maks] | 73.0 psig |
| Dreneringskoblingstype | BSPP |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [min.] | 26.000 gal/min |
| Flow [m³/h] [Min.] | 6.00 m³/h |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 500 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 1500 rpm |
| HP inntakstrykk [barg] [Maks] | 83 barg |
| HP inntakstrykk [barg] [Min] | 15 barg |
| HP inntakstrykk [psig] [Maks] | 1200 psig |
| HP inntakstrykk [psig] [Min] | 217 psig |
| HP inntakstrykk, periodisk [barg] [Min] | 3 barg |
| HP inntakstrykk, periodisk [psig] [Min] | 44 psig |
| HP utflow [gpm] [Maks] | 96 gal/min |
| HP utflow [m³/h] [Maks] | 22 m³/h |
| HP uttakstrykk [barg] [Maks] | 83 barg |
| HP uttakstrykk [psig] [Maks] | 1200 psig |
| HP-inntakskobling standard | Victaulic |
| In scope of WEEE | No |
| LP inn ut @ max flow [barg] | 1 barg |
| LP inn ut @ max flow [psig] | 13 psig |
| LP uttakskobling størrelse [in] | 2.000 in |
| LP uttakstrykk [barg] [Min] | 1 barg |
| LP uttakstrykk [psig] [Min] | 15 psig |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [gpm] [Maks] | 145 gal/min |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [m³/t] [Maks] | 33 m³/h |
| LP-inntakskobling standard | Victaulic |
| LP-inntakskoblingsstørrelse [in] | 2.000 in |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| LP-inntakstrykk [barg] [Maks] | 5 barg |
| LP-inntakstrykk [psig] [Maks] | 72 psig |
| LP-inntakstrykk topp [barg] | 10 barg |
| LP-inntakstrykk topp [psig] | 145 psig |
| LP-uttakskobling standard | Victaulic |
| Material Description | iSave 21 Plus (without motor) |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Monteringsretning | Bare shaftedHorisontalVertikal |
| Motorens omgivelsestemperatur [°C] [Maks] | 41 °C |
| Motorens omgivelsestemperatur [°F] [Maks] | 105 °F |
| Nominell strøm [HP] | 0.0 hk |
| Nominell strøm [kW] | 0.0 kW |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 32 °F |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 21,2x12,1x12,9 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 540x308x328 |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | iSave |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | ISAVE 21 PLUS |
| Smøringsflow ved 60 [m³/t] [Maks] | 0.40 m³/h |
| Smøringsflow ved 871 [gpm] [Maks] | 1.8 gal/min |
| Startmoment [Nm][Maks.] | 50.00 N-m |
| Startmoment [Nmlbf*fl][Maks] | 37 lbf∙ft |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 2.000 in |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 2.000 in |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks] | 36 lbf∙ft |
| Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks] | 49 N-m |
| Typedesign | iSave 21 Plus |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 56.5 Kilogram |
| Nettovekt | 43 Kilogram |
| Volume | 52.965 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162671436 |
| Proposition 65 | No significant risk |