
ISAVE 40
180F7005
Monteringsretning: Vertikal, HP utflow [m³/h] [Maks]: 41, HP utflow [gpm] [Maks]: 181, Nominell strøm [HP]: 20, Nominell strøm [kW]: 15
180F7005
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Avløpskobling standard | BSPP |
| Avløpskoblingsstørrelse [in] | 0.250 in |
| Baseramme | Rustfri |
| Beskrivelse | iSave with IEC motor |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykk HP inn ut [barg] [Maks] | 5.00 barg |
| Differensialtrykk HP inn ut [psig] [Maks] | 72.0 psig |
| Dreneringskoblingstype | BSPP |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [min.] | 92.000 gal/min |
| Flow [m³/h] [Min.] | 21.00 m³/h |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 600 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 1200 rpm |
| HP inntakstrykk [barg] [Maks] | 83 barg |
| HP inntakstrykk [barg] [Min] | 20 barg |
| HP inntakstrykk [psig] [Maks] | 1200 psig |
| HP inntakstrykk [psig] [Min] | 290 psig |
| HP inntakstrykk, periodisk [barg] [Min] | 3 barg |
| HP inntakstrykk, periodisk [psig] [Min] | 44 psig |
| HP utflow [gpm] [Maks] | 181 gal/min |
| HP utflow [m³/h] [Maks] | 41 m³/h |
| HP uttakstrykk [barg] [Maks] | 83 barg |
| HP uttakstrykk [psig] [Maks] | 1200 psig |
| HP-inntakskobling standard | Victaulic |
| HP-uttakskobling standard | Victaulic |
| In scope of WEEE | No |
| IP-beskyttelsesklasse | IP55 |
| LP inn ut @ max flow [barg] | 1 barg |
| LP inn ut @ max flow [psig] | 18 psig |
| LP uttakskobling størrelse [in] | 3.000 in |
| LP uttakstrykk [barg] [Min] | 1 barg |
| LP uttakstrykk [psig] [Min] | 15 psig |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [gpm] [Maks] | 295 gal/min |
| LP-inntak tillatt arbeidsflow [m³/t] [Maks] | 67 m³/h |
| LP-inntakskobling standard | Victaulic |
| LP-inntakskoblingsstørrelse [in] | 3.000 in |
| LP-inntakstrykk [barg] [Maks] | 5 barg |
| LP-inntakstrykk [psig] [Maks] | 72 psig |
| LP-inntakstrykk topp [barg] | 10 barg |
| LP-inntakstrykk topp [psig] | 145 psig |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lydtrykknivå [dB(A)] | 84 dBA |
| Material Description | iSave 40 with 15kW motor, vertical |
| Materialtype | DupleksSuper Duplex |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Monteringsretning | Vertikal |
| Motorens isolasjonsklasse | B |
| Motorens omgivelsestemperatur [°C] [Maks] | 40 °C |
| Motorens omgivelsestemperatur [°F] [Maks] | 104 °F |
| Motorens rammestørrelse | 180L |
| Motormoment ved min. hastighet [Nm] | 129 N-m |
| Motormoment ved min. hastighet [Nmlbf*fl] | 95.0 lbf∙ft |
| Motormoment ved nom. hastighet [Nm] | 146 N-m |
| Motormoment ved nom. hastighet [Nmlbf*fl] | 107.7 lbf∙ft |
| Motorpoler | 6 |
| Motorspenning | 380-420V/660720V, 50 Hz440-480V, 60 Hz |
| Motorstandard | IEC |
| Motorstrøm [A] | 30.0 A |
| Nominell strøm [HP] | 20.0 hk |
| Nominell strøm [kW] | 15.0 kW |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 32 °F |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 68,2x27,8x26,9 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 1740x710x685 |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | iSave |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | iSave 40 |
| Servicebar | Ja |
| Smøringsflow ved 60 [m³/t] [Maks] | 0.80 m³/h |
| Smøringsflow ved 871 [gpm] [Maks] | 3.5 gal/min |
| Startmoment [Nm][Maks.] | 150.00 N-m |
| Startmoment [Nmlbf*fl][Maks] | 110 lbf∙ft |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 3.000 in |
| Størrelse på HP-inntakskobling [in] | 3.000 in |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks] | 75 lbf∙ft |
| Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks] | 102 N-m |
| Typedesign | ISAVE 40 |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 420.5 Kilogram |
| Nettovekt | 354 Kilogram |
| Volume | 876.96 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672419 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |