
APM 2,0
180F1101
Flow [l/min] [Maks]: 36.4, Flow [m³/h] [Maks.]: 2.1, Flow [gpm] [maks.]: 9.6, Hastighet [tpm] [Maks.]: 3450, Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks]: 12, Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks]: 9
180F1101
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Avløpskobling standard | Metrisk |
| Beskrivelse | APM 2.0 (10 CCM) |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dreneringskoblingstype | Gjenge |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 9.600 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 36.40 l/min |
| Flow [m³/h] [Maks.] | 2.10 m³/h |
| Forskyvning [cm³/rev] | 10.00 cm³/rev |
| Forskyvning [in³/rev] | 0.61 in³/rev |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 700 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 3450 rpm |
| Husmateriale | Dupleks |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 1/2 in |
| Inntakskoblingstype | Gjenge |
| Inntakstrykk [barg] [maks.] | 80.0 barg |
| Inntakstrykk [barg] [min.] | 10.0 barg |
| Inntakstrykk [psig] [maks.] | 1160.0 psig |
| Inntakstrykk [psig] [min.] | 145.0 psig |
| Koblingsstandard for inntak | BSPP |
| Lydtrykknivå [dB(A)] | 77 dBA |
| Material Description | APP 5.1 pump dublex/superdublex |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Nominell strøm [HP] | 5.7 hk |
| Nominell strøm [kW] | 4.2 kW |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 32 °F |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 10,7x5,9x5,9 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 274x151x142 |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | APM |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | APM 1.8-2.9 |
| Retning | CCW |
| Servicebar | Ja |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse på avløpskobling (metrisk) | M6 |
| Tetningsmateriale | NBR |
| Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks] | 9 lbf∙ft |
| Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks] | 12 N-m |
| Typedesign | APM 2,0 |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/4 in |
| Utløpskoblingsstandard, utløp | BSPP |
| Utløpskoblingstype | Gjenge |
| Utløpstrykk [barg] [maks.] | 5 barg |
| Utløpstrykk [barg] [min.] | 1 barg |
| Utløpstrykk [psig] [maks.] | 72 psig |
| Utløpstrykk [psig] [min.] | 8 psig |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 9.191 Kilogram |
| Nettovekt | 8.29 Kilogram |
| Volume | 5.858 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162670262 |
| Proposition 65 | No significant risk |