
Energy Recovery Device, APM 9.7
180F1114
Flow [l/min] [Maks]: 161.7, Flow [m³/h] [Maks.]: 9.7, Flow [gpm] [maks.]: 43, Hastighet [tpm] [Maks.]: 1800, Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks]: 126, Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks]: 93
180F1114
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Flow [gpm] [maks.] | 43.000 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 161.70 l/min |
| Flow [m³/h] [Maks.] | 9.70 m³/h |
| Forskyvning [cm³/rev] | 90.00 cm³/rev |
| Forskyvning [in³/rev] | 5.49 in³/rev |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 700 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 1800 rpm |
| In scope of WEEE | No |
| Inntakstrykk [barg] [maks.] | 83.0 barg |
| Inntakstrykk [barg] [min.] | 30.0 barg |
| Inntakstrykk [psig] [maks.] | 1200.0 psig |
| Inntakstrykk [psig] [min.] | 435.0 psig |
| Lydtrykknivå [dB(A)] | 85 dBA |
| Material Description | APM S 9.7/1800 01 C1A |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Nominell strøm [HP] | 40.0 hk |
| Nominell strøm [kW] | 30.0 kW |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 23 °F |
| Product line | 14 |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | APM 5.4-9.7 |
| Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks] | 93 lbf∙ft |
| Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks] | 126 N-m |
| Typedesign | APM 9.7 |
| UL mark | No |
| Utløpstrykk [barg] [maks.] | 6 barg |
| Utløpstrykk [barg] [min.] | 3 barg |
| Utløpstrykk [psig] [maks.] | 87 psig |
| Utløpstrykk [psig] [min.] | 44 psig |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 50.6 Kilogram |
| Nettovekt | 43.302 Kilogram |
| Volume | 30.958 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162985618 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |