
Energy Recovery Device, APM 26
180F1011
Flow [l/min] [Maks]: 433, Flow [m³/h] [Maks.]: 26, Flow [gpm] [maks.]: 114, Hastighet [tpm] [Maks.]: 1200, Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks]: 436, Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks]: 321, null: 30 - 83
180F1011
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Flow [gpm] [maks.] | 114.000 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 433.00 l/min |
| Flow [m³/h] [Maks.] | 26.00 m³/h |
| Forskyvning [cm³/rev] | 362.00 cm³/rev |
| Forskyvning [in³/rev] | 22.01 in³/rev |
| Godkjenning | CE |
| Hastighet [rpm] [Min.] | 700 rpm |
| Hastighet [tpm] [Maks.] | 1200 rpm |
| In scope of WEEE | No |
| Inntakstrykk [barg] [maks.] | 83.0 barg |
| Inntakstrykk [barg] [min.] | 30.0 barg |
| Inntakstrykk [psig] [maks.] | 1200.0 psig |
| Inntakstrykk [psig] [min.] | 435.0 psig |
| Lydtrykknivå [dB(A)] | 85 dBA |
| Material Description | APM S 26/1200 01 C1A |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Nominell strøm [HP] | 73.0 hk |
| Nominell strøm [kW] | 55.0 kW |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Omgivelsestemperatur [°F] [Min.] | 32 °F |
| Product line | 14 |
| Produktgruppe | Energy Recovery Device |
| Produkttype | APM 22-40 |
| Tillatt driftsmoment [lb-ft] [Maks] | 321 lbf∙ft |
| Tillatt driftsmoment [Nm] [Maks] | 436 N-m |
| Typedesign | APM 26 |
| UL mark | No |
| Utløpstrykk [barg] [maks.] | 6 barg |
| Utløpstrykk [barg] [min.] | 3 barg |
| Utløpstrykk [psig] [maks.] | 87 psig |
| Utløpstrykk [psig] [min.] | 44 psig |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 120 Kilogram |
| Nettovekt | 105 Kilogram |
| Volume | 87.996 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162832011 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |