
Temperaturføler, MBT 5250, 50 mm, G,1/2
084Z8036
Temperaturområde [°C]: -50 - 200, Føler elementtype: Pt, Føler elem. motstand [ohm]: 100, Beskyttelsesrørmateriale: AISI 316 TI, Elektrisk koblingsstørrelse: Pg 11
084Z8036
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall klemmer [stk] | 3 stk. |
| Antall per emballasjeformat | 20 stk. |
| Besk.rør mm | 8.0 mm |
| Beskyttelsesrør [in] | 0.315 in |
| Beskyttelsesrørmateriale | AISI 316 TI |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobl. Hann/hunn | Hann og hunn |
| Elektrisk kobling | Angular connector |
| Elektrisk koblingsstandard | EN 175301-803-A |
| Elektrisk koblingsstørrelse | Pg 11 |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Føler elem. motstand [ohm] | 100 Ohm |
| Føler elementtype | Pt |
| Følerelement [stk] | 1 stk. |
| Følerelementstandard | EN 60751 |
| Følerelementtoleranse | Klasse B |
| Følerinnsats | Utskiftbar |
| Godkjenning | CE |
| In scope of WEEE | Yes |
| Innb. lengde [in] | 1.970 in |
| Innføringstype | Fast |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Innskytningslengde [mm] | 50 mm |
| Kapslingsgrad IP | IP65 |
| Koblingsmateriale | Rustfritt stål |
| Koblingsstandard | ISO 228 |
| Koblingstype | G |
| Ledninger [stk] | 2 stk. |
| Material Description | MBT 5250-0000-050-220 PT100 TEMP.FØLER |
| Omgivelsestemperatur [°F] | 257 °F |
| Omgivelsestemperatur maks. [°C] | 125 °C |
| Product line | Sensing Solutions |
| Produktgruppe | Sensorer |
| Produktnavn | Temperaturføler |
| Produkttype | MBT 5250 |
| Prosesskobling hann/hunn | Hann |
| Prosesskoblingsmateriale | Rustfritt stål |
| Prosesskoblingsstandard | ISO 228-1-A |
| Prosesskoblingstype | G |
| SCIP dossier nr. | 1741c763-fa54-4cb9-973c-52e51e4079b9 |
| SCIP dossier produktnavn | MBT 3250/3260/5250/5260 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Størrelse på prosesstilkobling | 1/2 |
| Temperaturområde [°C] [Maks.] | 200 °C |
| Temperaturområde [°C] [Min.] | -50 °C |
| Temperaturområde [°F] [maks.] | 392 °F |
| Temperaturområde [°F] [min.] | -58 °F |
| Typedesign | MBT 5250-0000-050-220 |
| Utgangssignal | Ohm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.145 Kilogram |
| Nettovekt | 0.141 Kilogram |
| Volume | 0.163 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423084388 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |