
MBT 3560, 250 mm, G,1/4
084Z4034
Temperaturområde [°C]: -50 - 200, Elektrisk koblingsstørrelse: Pg 9, Beskyttelsesrørmateriale: AISI 316 TI
084Z4034
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 9 stk. |
| Besk.rør mm | 8.0 mm |
| Beskyttelsesrør [in] | 0.315 in |
| Beskyttelsesrørmateriale | AISI 316 TI |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrisk kobl. Hann/hunn | Hann og hunn |
| Elektrisk kobling | Angular connector |
| Elektrisk koblingsstandard | EN 175301-803-A |
| Elektrisk koblingsstørrelse | Pg 9 |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Føler elem. motstand [ohm] | 1000 Ohm |
| Føler elementtype | Pt |
| Følerelementtoleranse | < ± 1% FS |
| Følerinnsats | Fast |
| Godkjenning | CE |
| In scope of WEEE | Yes |
| Innb. lengde [in] | 9.800 in |
| Innføringstype | Fast |
| Innskytningslengde [mm] | 250 mm |
| Innstillingsområde for sender [°C] [maks.] | 100 °C |
| Innstillingsområde for sender [°C] [min.] | 0 °C |
| Innstillingsområde for sender [°F] [maks.] | 212 °F |
| Innstillingsområde for sender [°F] [min.] | 32 °F |
| Kapslingsgrad IP | IP65 |
| Koblingsmateriale | Rustfritt stål |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Koblingsstandard | ISO 228 |
| Koblingstype | G |
| Måleområde [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Måleområde [°C] [Min.] | 0 °C |
| Måleområde [°F] [Maks.] | 212 °F |
| Måleområde [°F] [Min.] | 32 °F |
| Material Description | MBT 3560 TEMP.FØLER M/TRANSMITTER |
| Omgivelsestemperatur [°F] | 185 °F |
| Omgivelsestemperatur maks. [°C] | 85 °C |
| Product line | Sensing Solutions |
| Produktgruppe | Sensorer |
| Produktnavn | Temperature transmitter |
| Produkttype | MBT 3560 |
| Prosesskobling hann/hunn | Hann |
| Prosesskoblingsmateriale | Rustfritt stål |
| Prosesskoblingsstandard | ISO 228-1-A |
| Prosesskoblingstype | G |
| SCIP dossier nr. | 8127e7d9-3431-4421-a02a-bab746bc2e4f |
| SCIP dossier produktnavn | Sensor MBT 3560 |
| Sendertype | Integrert |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Størrelse på prosesstilkobling | 1/4 |
| Supply voltage [V] DC [max] | 32.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 10.00 V |
| Temperaturområde [°C] [Maks.] | 200 °C |
| Temperaturområde [°C] [Min.] | -50 °C |
| Temperaturområde [°F] [maks.] | 392 °F |
| Temperaturområde [°F] [min.] | -58 °F |
| Typedesign | MBT 3560-0000-0250-10-110 |
| Utgangssignal [mA] [maks] | 20 mA |
| Utgangssignal [mA] [min.] | 4 mA |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.204 Kilogram |
| Nettovekt | 0.154 Kilogram |
| Volume | 0.813 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423197422 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |