
FVR-D, Nominelt trykk [bar]: 25, Med dreneringskuleventil, Innvendige gjenger, Rp 1 1/2
065B8245
FVR-D-filter DN40 Rp1 1/2
065B8245
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 50 |
| Beskrivelse | FVR-D-filter DN40 Rp1 1/2 |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 40 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenningsstandard | ISO 7/1 |
| Koblingsstørrelse | Rp 1 1/2 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 24.50 m³/h |
| Maskestørrelse [mm] | 0.50 mm |
| Material Description | FVR-D strainer DN40 Rp1 1/2 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| MATERIALE | DZR-messing CuZn36Pb2AS |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -10 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Tilleggsprodukter |
| Produkttype | FVR-D |
| SCIP dossier nr. | 5022516a-2a85-4d12-8da0-b33e64f9a0c8 |
| SCIP dossier produktnavn | 065B8245 |
| Siltype | Med dreneringskuleventil |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilkoblingstyper | Innvendige gjenger |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.072 Kilogram |
| Nettovekt | 1.045 Kilogram |
| Volume | 0.9 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104042411 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |