
FVF, PN 25, DN 300, Med plugg, Flens, 300
065B7783
FVF DN300 PN25 med plugg
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: FVF
065B7783
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 25 |
| Beskrivelse | FVF DN300 PN25 med plugg |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 300 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Godkjenningsstandard | DIN EN 1092-2 |
| Koblingsstørrelse | 300 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 1735.00 m³/h |
| Maskestørrelse [mm] | 1.18 mm |
| Material Description | FVF DN300 PN25 with Plug |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| MATERIALE | Seigjern EN-GJS-400-18-LT (GGG40.3) |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 350 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -10 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Tilleggsprodukter |
| Produkttype | FVF |
| Siltype | Med plugg |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse | DN 300 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
| Trykklasse | PN 25 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 285 Kilogram |
| Nettovekt | 285 Kilogram |
| Volume | 314.496 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421555453 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |