
FVF, PN 25, DN 200, Med plugg, Flens, 200
065B7781
FVF DN200 PN25 med plugg
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: FVF
065B7781
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 25 |
| Beskrivelse | FVF DN200 PN25 med plugg |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 200 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Godkjenningsstandard | DIN EN 1092-2 |
| Koblingsstørrelse | 200 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 870.00 m³/h |
| Maskestørrelse [mm] | 1.18 mm |
| Material Description | FVF DN200 PN25 with Plug |
| MATERIALE | Seigjern EN-GJS-400-18-LT (GGG40.3) |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 350 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -10 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Tilleggsprodukter |
| Produkttype | FVF |
| Siltype | Med plugg |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse | DN 200 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
| Trykklasse | PN 25 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 125.4 Kilogram |
| Nettovekt | 125 Kilogram |
| Volume | 158.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421555439 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |