
FVF, PN 25, DN 15, Med plugg, Flens, 15
065B7770
FVF DN15 PN25 med plugg
065B7770
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 150 |
| Beskrivelse | FVF DN15 PN25 med plugg |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 15 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Godkjenningsstandard | DIN EN 1092-2 |
| Koblingsstørrelse | 15 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 5.30 m³/h |
| Maskestørrelse [mm] | 0.54 mm |
| Material Description | FVF DN15 PN25 with Plug |
| MATERIALE | Seigjern EN-GJS-400-18-LT (GGG40.3) |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -20 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Tilleggsprodukter |
| Produkttype | FVF |
| Siltype | Med plugg |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse | DN 15 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
| Trykklasse | PN 25 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 2.686 Kilogram |
| Nettovekt | 2.2 Kilogram |
| Volume | 1.729 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421555323 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |