
FVF, PN 16, DN 32, Med plugg, Flens, 32
065B7757
FVF DN32 PN16 Plug-Special Screen, I-p
065B7757
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 280 |
| Beskrivelse | FVF DN32 PN16 Plug-Special Screen, I-p |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 32 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Godkjenningsstandard | DIN EN 1092-2 |
| Koblingsstørrelse | 32 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 18.40 m³/h |
| Maskestørrelse [mm] | 0.40 mm |
| Material Description | FVF DN32 PN16 Plug-Special Screen, I-p |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| MATERIALE | Grått støpejern EN-GJL-250 (GG25) |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -10 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Tilleggsprodukter |
| Produkttype | FVF |
| Siltype | Med plugg |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse | DN 32 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
| Trykklasse | PN 16 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 6.18 Kilogram |
| Nettovekt | 5 Kilogram |
| Volume | 11.2 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421555675 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |