
FVF, PN 16, DN 300, Med dreneringskuleventil, Flens, 300
065B7739
FVF DN300 PN16 med påmontert kuleventil
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: FVF
065B7739
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 25 |
| Beskrivelse | FVF DN300 PN16 med påmontert kuleventil |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 300 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Godkjenningsstandard | DIN EN 1092-2 |
| Koblingsstørrelse | 300 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 1735.00 m³/h |
| Maskestørrelse [mm] | 1.18 mm |
| Material Description | FVF DN300 PN16 with draining valve |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| MATERIALE | Grått støpejern EN-GJL-250 (GG25) |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -10 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Tilleggsprodukter |
| Produkttype | FVF |
| Siltype | Med dreneringskuleventil |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Størrelse | DN 300 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
| Trykklasse | PN 16 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 280 Kilogram |
| Nettovekt | 280 Kilogram |
| Volume | 460.8 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421555118 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |