
Skjerm og O-ring for FVR/FVR-D DN25
065B8249
Skjerm og O-ring for FVR/FVR-D DN25
065B8249
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 50 |
| Beskrivelse | Skjerm og O-ring for FVR/FVR-D DN25 |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Husmateriale | Rustfritt stål – EPDM |
| Maskestørrelse [mm] | 0.50 mm |
| Material Description | FVR Filterinnsats, DN 25 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -10 °C |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Tilbehør – tilleggsprodukter |
| Produkttype | FVR-skjerm |
| SCIP dossier nr. | 5022516a-2a85-4d12-8da0-b33e64f9a0c8 |
| SCIP dossier produktnavn | 065B8249 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.006 Kilogram |
| Nettovekt | 0.006 Kilogram |
| Volume | 0.041 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104042497 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |