
Skjermer DN32 PN16-25 Normal med pakning
065B7813
Skjermer DN32 PN16-25 Normal med pakning
065B7813
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 50 % |
| Antall masker (antall/cm²) | 64 |
| Beskrivelse | Skjermer DN32 PN16-25 Normal med pakning |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Husmateriale | Rustfritt stål – materiale. Nr 1.4301 |
| Maskestørrelse [mm] | 0.87 mm |
| Material Description | FVF Screen DN32 Std Mesh |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 350 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | -10 °C |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Tilbehør – tilleggsprodukter |
| Produkttype | FV-skjerm – normal |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.03 Kilogram |
| Nettovekt | 0.026 Kilogram |
| Volume | 0.175 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421555811 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |