
DHW system, TD-CM, TD-CM, 280kW, 2 way valve, ECL, insulation cover, Wilo, DHW storage & charging, 280 kW
004X1767
TD-CM 280KW 2WV-ECL INS-COVER WI
004X1767
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Allowed temperature [˚C] [Min] | 2 °C |
| Application type | DHW storage & charging |
| Beskrivelse | TD-CM 280KW 2WV-ECL INS-COVER WI |
| Bredde uten deksel [mm] | 900 mm |
| Capacity [kW] | 280.0 kW |
| Category name | Tank solution substations |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Circulation connection size | G1 1/4" |
| Circulation pipe size | DN25 |
| Connection direction secondary | Vertical |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.0 bar |
| Dekkmateriale | PU Hard Foam |
| Delta P primær uten varmemåler [bar] [Min.] | 0.29 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DH-rørstørrelse | DN40 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 48,3 mm |
| DH-tilkoblingstype | welded |
| DHW circulation pump brand | Grundfos |
| DHW circulation pump type | UPM GEO |
| DHW HEX type | XB59M-1-36 |
| DHW pump brand | Wilo |
| DHW pump type | STRATOS PARA Z |
| DHW-reguleringstype | Electronic |
| DHW-rørstørrelse | DN32 |
| DHW-sirkulering | Yes |
| DHW-styreenhet navn | ECL 310 |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | G1 1/2" |
| DHW-tilkoblingstype | External thread |
| Differential pressure primary [bar] [Max] | 16 bar |
| Dybde uten deksel [mm] | 488 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Flow circulation [m3/h] [Max] | 2.40 m³/h |
| Flow primary [m3/h] [Max] | 5.10 m³/h |
| Flow secondary [m3/h] [Max] | 4.80 m³/h |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Godkjenning | DVGWCE |
| HEX DHW alloy | 1.4404 |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde uten deksel [mm] | 1940 mm |
| Isolasjonsmateriale | PU Hard Foam |
| Konstruksjon | Standing |
| Material Description | TD-CM 280KW 2WV-ECL INS-COVER WI |
| P circulation [bar] [Max] | 0.45 bar |
| Pakkebredde [mm] | 1200 mm |
| Pakkedybde [mm] | 800 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 2000 mm |
| PED-kategori | § 4.3 |
| Pressure primary [bar] [Max] | 20 bar |
| Pressure secondary [bar] [Max] | 10 bar |
| Product line | Heavy Duty Stations |
| Produktgruppe | DHW system |
| Produkttype | TD-CM |
| Produsentens navn | Danfoss |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strøm [A] [Maks.] | 4.0 A |
| Substation version | TD-CM, 280kW, 2 way valve, ECL, insulation cover, Wilo |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 90 °C |
| Tilkoblingstype sirkulasjon | External thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 25 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 150 Kilogram |
| Nettovekt | 130 Kilogram |
| Volume | 787.876 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162744406 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |