
DHW system, TC-DL, DHW storage & charging, 315 kW, DHW controller name: ECL 310, 750 L
004X1621
TC-DL 0750 ECL XB
004X1621
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Allowed temperature [˚C] [Min] | 2 °C |
| Application type | DHW storage & charging |
| Beskrivelse | TC-DL 0750 ECL XB |
| Bredde uten deksel [mm] | 2365 mm |
| Capacity [kW] | 315.0 kW |
| Category name | Antilegionella systems |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Circulation connection size | G2 3/8" |
| Circulation pipe size | DN50 |
| Connection direction secondary | Vertical |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.0 bar |
| Delta P primær uten varmemåler [bar] [Min.] | 0.23 bar |
| Delta P secondary [bar] [Max] | 0.59 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DH-rørstørrelse | DN40/DN50 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 48,3/60,3mm |
| DH-tilkoblingstype | welded |
| DHW HEX type | XB59M-1-100 |
| DHW pump brand | Grundfos |
| DHW pump type | MAGNA3 |
| DHW-reguleringstype | Electronic |
| DHW-rørstørrelse | DN50 |
| DHW-sirkulering | Yes |
| DHW-styreenhet navn | ECL 310 |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | G2 3/8" |
| DHW-tilkoblingstype | External thread |
| Differential pressure primary [bar] [Max] | 12 bar |
| Dybde uten deksel [mm] | 990 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Flow circulation [m3/h] [Max] | 6.75 m³/h |
| Flow primary [m3/h] [Max] | 9.65 m³/h |
| Flow secondary [m3/h] [Max] | 12.00 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Godkjenning | DVGWCE |
| HE-rørstørrelse | DN40/DN50 |
| HE-tilkoblingsstørrelse | 48,3/60,3 mm |
| HE-tilkoblingstype | welded |
| HEX DHW alloy | 1.4404 |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Hot water tank volume [l] | 750 L |
| Høyde uten deksel [mm] | 2240 mm |
| Isolasjonsmateriale | EPS with laminated fleece |
| Konstruksjon | Standing |
| Material Description | TC-DL 0750 ECL XB |
| P circulation [bar] [Max] | -0.23 bar |
| Package 2 depth [mm] | 800 mm |
| Package 2 height [mm] | 2150 mm |
| Package 2 width [mm] | 1200 mm |
| Pakkebredde [mm] | 1000 mm |
| Pakkedybde [mm] | 1000 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 2290 mm |
| PED-kategori | § 4.3 |
| Pressure primary [bar] [Max] | 25 bar |
| Pressure secondary [bar] [Max] | 10 bar |
| Product line | Heavy Duty Stations |
| Produktgruppe | DHW system |
| Produkttype | TC-DL |
| Produsentens navn | Danfoss |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strøm [A] [Maks.] | 4.0 A |
| Tank material | 1.4571 |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 90 °C |
| Tilkoblingstype sirkulasjon | External thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 25 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 230 Kilogram |
| Nettovekt | 230 Kilogram |
| Volume | 1550.765 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162745083 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |