
Modular Metering Unit
267B0004
Heating/cooling set with ASV-PV include supply and return line, space for metering, prepared to be mounted in recess box
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
267B0004
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Metering unit |
| Beskrivelse | Heating/cooling set with ASV-PV include supply and return line, space for metering, prepared to be mounted in recess box |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differansetrykk over ventilen [kPa] [Maks.] | 250 KPa |
| Differansetrykk over ventilen [kPa] [Min.] | 60 KPa |
| Differansetrykkinnstilling [kPa] [Min.] | 20 KPa |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fabrikkinnstilling [kPa] | 30 KPa |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Heating set PV60 DN25 130 MMU |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Materiale i ventilhus | Brass |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Meetering | Prepared for energy meter |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Metering unit |
| Produkttype | Modular Metering Unit |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingstyper | Internal thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykklasse | PN 16 |
| Ventilstørrelse | DN 25 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 4 Kilogram |
| Nettovekt | 3.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 16.875 Liter |
| EAN/UPC | 5702424626914 |