
Modular Metering Unit
267B0002
Mixing set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
267B0002
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Metering unit |
| Beskrivelse | Mixing set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fabrikkinnstilling [°C] | 50 °C |
| In scope of WEEE | No |
| Integrert tilbakeslagsventil | Yes |
| kVs-verdi med tilbakeslagsventil [m3/h] | 2.10 m³/h |
| Material Description | Mixing set TVM20 MMU |
| Materiale i ventilhus | DZR brass + antilimescale treatment |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Metering unit |
| Produkttype | Modular Metering Unit |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperaturinnstillingsområde [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Temperaturinnstillingsområde [°C] [Min.] | 10 °C |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 90 °C |
| Tilkoblingstyper | Internal thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykklasse | PN 10 |
| Ventilstørrelse | DN 20 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 2.4 Kilogram |
| Nettovekt | 1.4 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 3.909 Liter |
| EAN/UPC | 5702424626891 |