
Modular Metering Unit
267B0001
Circulation set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
267B0001
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Metering unit |
| Beskrivelse | Circulation set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| Desinfeksjonsfunksjon | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differansetrykk over ventilen [kPa] [Maks.] | 100 KPa |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fabrikkinnstilling [°C] | 50 °C |
| In scope of WEEE | No |
| Integrert tilbakeslagsventil | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | Circulation set MTCV15 MMU |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Mengde maks. ved dp=10kpa [m3/h] | 1.5 m³/h |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Metering unit |
| Produkttype | Modular Metering Unit |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperaturinnstillingsområde [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Temperaturinnstillingsområde [°C] [Min.] | 35 °C |
| Tilkoblingstyper | Internal thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 2.5 Kilogram |
| Nettovekt | 1.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 6.029 Liter |
| EAN/UPC | 5702424626884 |