
Termix One-B, Type 3, DHW controller name: AVTB
144B3982
Product Type: Termix One-B, Type 3, 16 bar, 120 °C, AVTB
144B3982
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Termix One Type 3 w/cover AVTB |
| Bredde med deksel [mm] | 315 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 315 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 0.5 bar |
| Dekkmateriale | Gray-lacquered steel sheet |
| Dekselalternativ | Included |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G ext. thread |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 3.40 m³/h |
| DHW HEX type | T22-2 26/26 G3/4" VP |
| DHW-reguleringstype | Thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Without |
| DHW-styreenhet navn | AVTB |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| DHW-tilkoblingstype | G ext. thread |
| Dybde med deksel [mm] | 165 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 165 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenning | CE |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 470 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 470 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Termix One Type 3 w/cover AVTB XB04-2-VP |
| Product line | Light Duty Stations |
| Produktgruppe | Small Stations |
| Produkttype | Termix One-B |
| SCIP dossier nr. | 07d70e00-aed3-4010-b8ae-7d88aa04c6f7 |
| SCIP dossier produktnavn | Termix One Type 3 w/cover AVTB XB04-2-VP |
| Station size type | Type 3 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 120 °C |
| Trykk nominelt primær [bar] | 16 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 13 Kilogram |
| Nettovekt | 12 Kilogram |
| Volume | 0.024 Cubic meter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560901997 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |