
Termix Novi, Type 3, DHW controller name: IHPT
144H3473
Product Type: Termix Novi, Type 3, 16 bar, 120 °C, IHPT
144H3473
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Instantaneous water heater |
| Bredde med deksel [mm] | 315 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 300 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.0 bar |
| Dekkmateriale | Gray-lacquered steel sheet |
| Dekselalternativ | Optional |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G ext. thread |
| DHW Control valve | IHPT |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 3.00 m³/h |
| DHW HEX type | XB06H+-1 60 G3/4"*10 H |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Extra |
| DHW-styreenhet navn | IHPT |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G ext. thread |
| Dybde med deksel [mm] | 165 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 155 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenning | CE |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 432 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 432 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Termix Novi Type 3 IHPT/safety valve/Ins |
| Product line | Light Duty Stations |
| Produktgruppe | Small Stations |
| Produkttype | Termix Novi |
| SCIP dossier nr. | 2fed363e-de26-4e2a-b882-1bd3917ab151 |
| SCIP dossier produktnavn | Termix Novi Type 3 IHPT/safety valve/Ins |
| Station size type | Type 3 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 120 °C |
| Trykk nominelt primær [bar] | 16 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 10 Kilogram |
| Nettovekt | 9 Kilogram |
| Volume | 0.201 Hectoliter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715628017051 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |