
Termix BV-FI, Type 6 E-CP, DHW controller name: ECL
144H3429
Product Type: Termix BV-FI, Type 6 E-CP, 16 bar, 110 °C, ECL, AVQM, AMV 30
144H3429
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Fully insulated Instantaneous water heater |
| Bredde med deksel [mm] | 905 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Circulation connection size | G3/4" |
| Circulation pipe size | Ø18 |
| Connection direction secondary | Bottom + option for top conn |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.0 bar |
| Dekkmateriale | Without |
| Dekselalternativ | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DH-rørstørrelse | Ø28 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | G1" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW Actuator | AMV 30 |
| DHW Control valve | AVQM |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 6.30 m³/h |
| DHW HEX type | T137L-1 40 G1"*20 H |
| DHW-reguleringstype | Electronic |
| DHW-rørstørrelse | Ø28 |
| DHW-sirkulering | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| DHW-styreenhet navn | ECL |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | G1" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Dybde med deksel [mm] | 400 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Forsyningsspenning [V] | 230.0 V |
| Godkjenning | CE |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 890 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | BV-FI type 6 E-CP |
| Product line | Light Duty Stations |
| Produktgruppe | Small Stations |
| Produkttype | Termix BV-FI |
| SCIP dossier nr. | 99e0622c-7e9c-43b5-bb31-61cc99ca229a |
| SCIP dossier produktnavn | BV-FI type 6 E-CP |
| Station size type | Type 6 E-CP |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 110 °C |
| Tilkoblingstype sirkulasjon | G int. Thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 16 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 60 Kilogram |
| Nettovekt | 59 Kilogram |
| Volume | 0.322 Cubic meter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706562236516 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |