
Termix BV T, Type 8 T-CP, DHW controller name: AVTQ
IS99182328
Product Type: Termix BV T, Type 8 T-CP, 16 bar, 110 °C, AVTQ
IS99182328
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | BV-unit Type 8 T AVTQ-20 Bagplade |
| Bredde med deksel [mm] | 950 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 800 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Circulation connection size | 3/4" |
| Circulation pipe size | Ø18 |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.0 bar |
| Dekkmateriale | White-lacquered steel sheet |
| Dekselalternativ | Extra |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DH-rørstørrelse | Ø28 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 1" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 3.20 m³/h |
| DHW HEX type | T137H-1 60 G1"*20 H |
| DHW-reguleringstype | Thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø28 |
| DHW-sirkulering | Included |
| DHW-styreenhet navn | AVTQ |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 1" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Dybde med deksel [mm] | 525 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 340 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenning | CE |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 1000 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 1000 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Tengigrind BV- 8 T AVTQ-20 |
| Product line | Light Duty Stations |
| Produktgruppe | Small Stations |
| Produkttype | Termix BV T |
| SCIP dossier nr. | 0c8ba22b-151e-482b-8b64-67b0202bc877 |
| SCIP dossier produktnavn | Tengigrind BV- 8 T AVTQ-20 |
| Station size type | Type 8 T-CP |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 110 °C |
| Tilkoblingstype sirkulasjon | G int. Thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 16 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 50 Kilogram |
| Nettovekt | 45 Kilogram |
| Volume | 0.156 Cubic meter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560665714 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |