
Termix BV E, Type 1, DHW controller name: ECL110
144H2897
Product Type: Termix BV E, Type 1, 16 bar, 120 °C, ECL110, VM2-32, AMV 30
144H2897
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | BV.Unit 32/32E ECL110/116/Wall Model |
| Bredde med deksel [mm] | 0 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 1500 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Circulation connection size | 3/4" |
| Circulation pipe size | Ø18 |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| Dekkmateriale | Without |
| Dekselalternativ | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DH-rørstørrelse | DN32 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 1 1/4" |
| DH-tilkoblingstype | G ext. thread |
| DHW Actuator | AMV 30 |
| DHW Control valve | VM2-32 |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 10.00 m³/h |
| DHW HEX type | XB59M-1 50 G2"*50 H |
| DHW-reguleringstype | Electronic |
| DHW-rørstørrelse | DN32 |
| DHW-sirkulering | Yes |
| DHW-styreenhet navn | ECL110 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 1 1/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G ext. thread |
| Dybde med deksel [mm] | 0 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 450 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Forsyningsspenning [V] | 230.0 V |
| Godkjenning | CE |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 0 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 1000 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | BV.Unit 32/32E |
| Product line | Light Duty Stations |
| Produktgruppe | Small Stations |
| Produkttype | Termix BV E |
| SCIP dossier nr. | fa551af7-cca0-4c6a-9654-dfbe1aa758a2 |
| SCIP dossier produktnavn | BV.Unit 32/32E |
| Station size type | Type 1 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 120 °C |
| Tilkoblingstype sirkulasjon | Internal thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 16 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 95 Kilogram |
| Nettovekt | 94 Kilogram |
| Volume | 0.675 Cubic meter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706561701176 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |