
DHW system, TD-CIR, TD-CIR, 33kW, pump, ECL, 33 kW
004X1786
TD-CIR 33KW 2WV-ECL INS-COVER WI
004X1786
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Allowed temperature [˚C] [Min] | 2 °C |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | TD-CIR 33KW 2WV-ECL INS-COVER WI |
| Bredde uten deksel [mm] | 875 mm |
| Capacity [kW] | 33.0 kW |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Circulation connection size | G1 1/4" |
| Circulation pipe size | DN32 |
| Connection direction secondary | Vertical |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.0 bar |
| Dekkmateriale | EPP |
| Dekselalternativ | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DHW circulation pump brand | WILO |
| DHW circulation pump type | Stratos Para Z 25/1-12 |
| DHW HEX type | XB59M-1 40 |
| DHW-reguleringstype | Electronic |
| DHW-rørstørrelse | DN32 |
| DHW-sirkulering | Yes |
| DHW-styreenhet navn | ECL 310 |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | G1 1/4" |
| DHW-tilkoblingstype | Internal thread |
| Dybde uten deksel [mm] | 495 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Flow circulation [m3/h] [Max] | 5.70 m³/h |
| Flow primary [m3/h] [Max] | 1.90 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Flow secondary [m3/h] [Max] | 5.70 m³/h |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Godkjenning | CE |
| HE-rørstørrelse | DN32 |
| HE-tilkoblingsstørrelse | Rp1 1/4" |
| HE-tilkoblingstype | Internal thread |
| Heating pump brand | Grundfos |
| Heating pump type | UPM GEO |
| HEX DHW alloy | 1.4404 |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde uten deksel [mm] | 1830 mm |
| Kabelisolasjonsmateriale | EPP Foam |
| Material Description | TD-CIR 33KW 2WV-ECL INS-COVER WI |
| P circulation [bar] [Max] | 0.72 bar |
| PED-kategori | § 4.3 |
| Pressure primary [bar] [Max] | 10 bar |
| Pressure secondary [bar] [Max] | 10 bar |
| Product line | Heavy Duty Stations |
| Produktgruppe | DHW system |
| Produkttype | TD-CIR |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strøm [A] [Maks.] | 4.0 A |
| Substation version | TD-CIR, 33kW, pump, ECL |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 90 °C |
| Tilkoblingstype sirkulasjon | Internal thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 150 Kilogram |
| Nettovekt | 130 Kilogram |
| Volume | 751.879 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162744215 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |