
EvoFlat WSS, Bottom, Brazed copper, Type 3
145G0298
EvoFlat Water Heater 3 TPC-M Circ. Cover
145G0298
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat Water Heater 3 TPC-M Circ. Cover |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Dekkmateriale | White-lacquered In wall |
| Dekselalternativ | Included |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW HEX type | XB06H-1 60 |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| HE-rørstørrelse | Ø18 |
| Heat exchanger test pressure [bar] | 38 bar |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | EvoFlat Water Heater 3 TPC-M Circ. Cover |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat WSS |
| Station size type | Type 3 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 16.14 Kilogram |
| Nettovekt | 14.94 Kilogram |
| Volume | 78.736 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424654108 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |