
EvoFlat WSS, Bottom, Brazed copper, Type 1
145G0296
EvoFlat WSS 1, DHW HEX copper type 1, with DHW circulation, Summer bypass, with EPP cover
145G0296
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Air vent | Yes |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat WSS 1, DHW HEX copper type 1, with DHW circulation, Summer bypass, with EPP cover |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Dekkmateriale | EPP |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Included |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | Integrated |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Heating system type | DHW only |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | EvoFlat Water Heater 1 TPC-M Circ. Cover |
| Metering | Prepared for water and energy meter |
| Piping | Stainless steel |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat WSS |
| Station size type | Type 1 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strainer | Primary |
| Summer bypass | Yes |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 11.333 Kilogram |
| Nettovekt | 10.221 Kilogram |
| Volume | 78.736 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5714279783179 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |