
EvoFlat WSS, Bottom, Type 3
145G0269
EvoFlat Water Heater A3 TPC-M Circ.
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: EvoFlat WSS
145G0269
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat Water Heater A3 TPC-M Circ. |
| Bredde med deksel [mm] | 545 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 545 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dekkmateriale | White-lacquered In wall |
| Dekselalternativ | Extra |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Dybde med deksel [mm] | 150 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 105 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| HE-rørstørrelse | Ø18 |
| HE-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| HE-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Heat exchanger test pressure [bar] | 38 bar |
| Høyde med deksel [mm] | 575 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 575 mm |
| Material Description | EvoFlat Water Heater A3 TPC-M Circ. |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Number of households [Max] | 2 |
| Number of households [Min] | 1 |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat WSS |
| Produsentens navn | Danfoss |
| Station size type | Type 3 |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 18.514 Kilogram |
| Nettovekt | 17 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 82.11 Liter |
| EAN/UPC | 5702428551281 |