
EvoFlat WSS, Bottom, 53 kW, Brazed stainless steel, Type 2
145G0220
EvoFlat WSS 2StS, DHW HEX stainless steel type 2, Summer bypass, with EPP cover
145G0220
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Air vent | Yes |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat WSS 2StS, DHW HEX stainless steel type 2, Summer bypass, with EPP cover |
| Bredde med deksel [mm] | 545 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 545 mm |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Dekkmateriale | EPP |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] [Max] | 53 kW |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | No |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | Integrated |
| Dybde med deksel [mm] | 150 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Dybde uten deksel [mm] | 105 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Heat exchanger test pressure [bar] | 38 bar |
| Heating system type | DHW only |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed stainless steel |
| Høyde med deksel [mm] | 575 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 575 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | EvoFlat Water Heater 2StS TPC-M w/cover |
| Metering | Prepared for water and energy meter |
| Piping | Stainless steel |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat WSS |
| Station size type | Type 2 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strainer | Primary |
| Summer bypass | Yes |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 11.695 Kilogram |
| Nettovekt | 10.495 Kilogram |
| Volume | 78.736 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424653996 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |