
EvoFlat WSA, 53 kW, Brazed stainless steel, Type 2
145G0310
EvoFlat WSA 2StS TPC-M Cirk. w/cover
145G0310
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat WSA 2StS TPC-M Cirk. w/cover |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Dekkmateriale | EPP |
| Dekselalternativ | Extra |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] | 45 kW |
| DHW capacity [kW] [Max] | 53 kW |
| DHW capacity [kW] [Min] | 45 kW |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Included |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | Integrated |
| Dybde med deksel [mm] | 200 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 150 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| HE-rørstørrelse | Ø18 |
| Heating capacity [kW] | 10 kW |
| Heating capacity [kW] [Max] | 15 kW |
| Heating capacity [kW] [Min] | 10 kW |
| Heating HEX type | XB06H-1 StS 40 |
| Heating system type | DHW only |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed stainless steel |
| HEX varmloddingsmateriale | Stainless steel |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | EvoFlat WSA 2StS TPC-M Cirk. w/cover |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Number of households [Max] | 2 |
| Number of households [Min] | 1 |
| Pakkebredde [mm] | 600 mm |
| Pakkedybde [mm] | 200 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 600 mm |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat WSA |
| Produsentens navn | Danfoss |
| Station size type | Type 2 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 11.695 Kilogram |
| Nettovekt | 10.495 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 78.736 Liter |
| EAN/UPC | 5702424654214 |